Advertenties
Wie is online
We hebben 20 gasten online

21 augustus 2010: Sv Eemnes - SV Panter

SV Eemnes - SV Panter: 0-0

Eindelijk was het dan zover. Na een aantal trainingen en oefenpartijtjes stond de eerste officiële wedstrijd van het seizoen 2010/2011 op het programma voor de Panters. In de laatste oefenwedstrijd tegen zondag derdeklasser CDW werd door de Panters een behoorlijke wedstrijd neergezet en men ging dan ook vol vertrouwen naar Eemnes om daar tegen de plaatselijke voetbalvereniging haar eerste bekerwedstrijd te spelen. Daar ons eigen sportpark niet bereikbaar was verzamelden wij bij de Mac. Johan kon vandaag niet aanwezig zijn (geruchten gingen dat hij vermoedelijke pogingen doet zijn huwelijk te redden). Gelukkig kwamen we allemaal op tijd aan, ondanks het feit dat de navigatie van Stefan zijn auto langs de terrassen van Laren liet rijden.

De eerste helft begon wat tam. Beide ploegen tastten wat af, en na een minuut of tien trekt Panter het spel naar zich toe. Inmiddels was er al een grote kans te noteren voor captain Harold. Één op één met de keeper zag hij Jan over het hoofd, welke geheel vrij stond, en schoot de bal tegen de keeper aan. Niets aan de hand zou je denken want op dat moment bouwde de Panters een aantal aanvallen op tegen het toch wel jonge team van Eemnes. Echter na een minuut of 20 was er niet veel meer te beleven en speelden beide teams slordig. Panter kwam zelfs een paar keer goed weg toen Eemnes plots door de verdediging van de Panters sneed. Gelukkig voor de Panters speelde Eemnes deze kansen niet goed uit of bracht een speler van de Panter redding op het laatste moment. Met name Harold liet in deze fase zien over een dosis werklust te beschikken. Als aanvallende middenvelder was hij regelmatig in zijn eigen zestien te vinden om een aanval te onderbreken van Eemnes.

De tweede helft schakelde Panter een tandje bij, zonder echt te zeggen dat er goed voetbal op de mat werd gelegd. Combinaties liepen bij vlagen beter en er werden genoeg kansen gecreëerd om de score te openen. Echter de afronding was matig of de keeper van Eemnes stond in de weg. Waar Panter toch wel een doelpunt moest maken (in de tweede helft toch minimaal 5 á 6 goede kansen), kon Panter achterin ook van geluk spreken. Na een slippertje van Mickael, hij ging op de bal staan om er vervolgens aan de andere kant overheen te vallen, kon Eemnes gevaarlijk op de goal van Panter af lopen. Echter hij werd gelukkig gered door zijn medespelers. U zult het al wel begrepen hebben, de wedstrijd eindigde in 0-0 wat voor de Panters toch enigszins teleurstellend was.

Opstelling Panters:
Dennis; Dennis, William, Scott (45. Mickael), Dirk-Jan (60. Mahil); Peter, Henne, Harold, Martijn; Harry, Jan (45. Stefan)

Gele kaarten: William
Rode kaarten: -

 
Inloggen



Twitterbericht
Language