Vacature – Scheidsrechters

Onze club is op zoek naar scheidsrechters voor de zaterdagen. Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wil je wat betekenen voor onze club en nauw betrokken zijn bij de prestaties van het 2e t/m het 6e elftal?

Functieomschrijving

Als scheidsrechter (in spé) begeleidt je de spelers gedurende de wedstrijden die bij SV Panter worden gespeeld. Je volgt de regels op van de KNVB. Je hebt een belangrijke en verantwoordelijke taak in het leiden van de wedstrijd zodat het een leuk en vooral ook sportief karakter houdt. De rol van scheidsrechter is essentieel, want immers geen wedstrijd zonder scheidsrechter!

Interesse?

Lijkt het je leuk onderdeel uit te maken van onze mooie, gezellige vereniging? Mail dan snel jouw sollicitatie naar ws@svpanter.nl o.v.v. scheidsrechter of neem telefonisch contact op met Lex Wullems via 06-54760141.