Selectie SV Panter voor volgend seizoen krijgt steeds meer vorm

door | 14 maart 2023 - 13:19 pm

Voetbalvereniging SV Panter heeft opnieuw drie spelers vastgelegd voor volgend seizoen. Nathan Polman, Jamie van Beek en Niels van Loosdrecht hebben inmiddels hun ja-woord gegeven en zullen volgend seizoen de blauwwitte kleuren verdedigen.

Maakten de Veenendalers vorige week al de komst van wat meer ervaren spelers bekend, nu kunnen daar ook de namen van deze drie jonge talenten bij. Alle drie de spelers hebben hun opleiding bij GVVV genoten en sluiten na de zomer aan bij de selectie van trainer Bertho van Neerbos. 

We zijn erg blij met de komst van 3 talentvolle, gretige en leergierige voetballers. We kijken erg uit naar de toekomst en zijn ervan overtuigd dat we samen mooie stappen gaan zetten, aldus Technisch Coördinatoren Gerrold van Geenhuizen en Sebastiaan Goes.