SV Panter pakt door en versterkt zich voor volgend seizoen op 3 posities

door | 24 maart 2023 - 21:23 pm

Jesper Gerritsen, Robert van ’t Foort en Bobby van de Haar versterken vanaf volgend seizoen de selectie van SV Panter.

De 25-jarige Bobby van de Haar is een creatieve middenvelder die zijn opleiding genoot bij GVVV. Na uitstapjes bij VRC en vv Veenendaal voetbalt Bobby nu weer bij GVVV en maakt hij volgend seizoen de overstap naar SV Panter.

Robert van ’t Foort is 27 jaar en is zijn voetballoopbaan begonnen bij de Merino’s. Vanuit daar vertrok hij naar de jeugdopleiding van GVVV waar hij in 2018 een contract aangeboden kreeg. Na een uitstapje van een jaar bij vv Veenendaal speelt hij dit seizoen weer bij GVVV.

Ook de laatste aanwinst kent een rijk GVVV verleden, waarin hij alle selectie elftallen heeft doorlopen. Momenteel maakt Jesper bij GVVV onder 23-1 zijn minuten. Jesper is een creatieve middenvelder die ook achterin uit de voeten kan.