Jan Diepeveen aangesteld als nieuwe hoofdtrainer SV Panter

door | 30 januari 2024 - 21:10 pm

Jan Diepeveen is volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van SV Panter. De uit Veenendaal afkomstige Diepeveen wordt de opvolger van Bertho van Neerbos, die na dit seizoen SV Panter zal verlaten.

Jan is momenteel actief bij de Merino’s waar hij jeugdtrainers begeleid & de scouting op zich neemt. Verder was hij in het verleden jarenlang assistent-trainer bij de selectie van GVVV en onder meer hoofdtrainer bij DVSA, vv Musketiers en vv Renswoude.

De Technische Commissie van SV Panter is blij met de komst van Jan: We hebben een aantal fijne gesprekken gehad waarbij we overtuigd zijn geraakt van de kwaliteiten van Jan én de match met onze club. Met Jan halen we iemand binnen die grote waarde hecht aan het collectief, en wij zien in hem de juiste persoon voor de verdere groei van onze vereniging, aldus Sebastiaan Goes en Gerrold van Geenhuizen.