Moslin Adnane nieuwe hoofdtrainer seizoen 2025/2026

door | 15 februari 2025 - 12:11 pm

Het bestuur van SV Panter heeft deze week Moslin Adnane aangesteld als hoofdtrainer voor het seizoen 2025/2026. Na zelf vele jaren te hebben gevoetbald, heeft Moslin zijn trainerslicenties behaald waarna hij als trainer aan de slag is gegaan.

Tot 2019 trainde Adnane het 2e elftal van GVVV waarna hij als hoofdtrainer aan de slag ging bij WAVV in Wageningen. Met WAVV promoveerde hij naar de 3e klasse. December jl. werd duidelijk dat aan het eind van het seizoen 2024/2025 aan deze samenwerking een eind zal komen.

SV Panter heeft de ambitie om een klasse hoger te gaan spelen. Met het aanstellen van Adnane wordt daarbij de ambitie uitgesproken om dit zo snel mogelijk te realiseren. Er wordt nog gewerkt aan de verdere invulling van de staf aangezien de huidige assistent trainer aan het einde van het seizoen zal stoppen.

Nu de aanstelling van Adnane is afgerond gaan we kijken welke opties er zijn teneinde de staf te completeren.

Voetbal Nieuws
Loading...